Novinky

Uzavření pořadníku pro službu Chráněné bydlení

Z důvodu naplnění kapacity služby Chráněné bydlení nepříjímáme do pořadníku další zájemce o službu, a to do 29. 2. 2020. Děkujeme za pochopení.

Vítejte doma...

Díky podpoře ze strany Magistrátu hl. města Prahy, radního pro oblast bydlení Adama Zábranského, zaměstnanců Odboru bytového fondu a velkému úsilí našich sociálních pracovnic Terky Pauknerové, Blanky Petrákové a mnoha dalších se podařilo zabydlet první 2 lidi, které celoživotní zápas s duševní nemocí na nějaký čas vyhnal až na ulici. Jsme za obě paní vděční, že nyní mohou s naší podporou získat opět pevnou půdu pod nohama a domov, který spousta šťastnějších z nás vnímá jako samozřejmost.

Truhlárna Hobline se účastní akceleračního programu IMPACT FIRST

Naši truhlárnu Hobline vybrali do akceleračního programu pro společensky prospěšné projekty Impact First, který realizuje pražský Impact Hub.

Babí hra na 30. ročníku Babího léta


Jak může probíhat rehabilitace lidí s duševním onemocněním bylo možné vyzkoušet si opět v rámci festivalu Babí léto. Děti se během hry seznámily s různými technikami - arteterapie, nácviky kognitivních funkcí, pracovních dovedností nebo dalšími formami aktivního odpočinku. Letos se desátého ročníku hry zúčastnilo kolem 290 dětí a my děkujeme Nadaci BONA za finanční podporu při zajištění akce a organizátorům festivalu, že jsme se mohli i letos na přípravě Babí hry podílet.

Jaký byl první ročník Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové?


O tom, jaká byla atmosféra na charitativní akci Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové, se můžete přesvědčit také na našich fotkách. Na akci jsme jako jedna z organizací měli prezentační a prodejní stánek s výrobky našich chráněných pracovišť a zároveň jste si s námi mohli popovídat o tématech spojených s duševním zdravím.

BONA, o.p.s. na Běhu dobré vůle

V zdravém těle, zdravý duch a totéž platí i naopak. BONA, o.p.s. se na vás těší na charitativním Běhu dobré vůle tento čtvrtek 12. 9. Přijďte fandit našim běžeckým týmům nebo za námi zajděte do stánku Jedna bedna. Kromě výrobků chráněných pracovišť pro vás máme také informace týkající se tematiky duševního zdraví, stačí se jen zeptat. A samozřejmě pokud rádi běháte, pořád je možné se do závodu přihlásit a podpořit tak projekty organizace Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové.

Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku