Novinky

Oznámení o otevření pořadníků 

 

BONA, o.p.s. oznamuje všem zájemcům o službu Chráněné bydlení a Podpora samostatného bydlení (PSB), že pořadník do těchto služeb je dnem 22.3.2017 až do odvolání znovu otevřen. Připomínáme, že služba je otevřena jak mužům, tak ženám.

Tým BONA, o.p.s.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovník v sociálních službách

Hledáme kolegy/kolegyni na pozici pracovník v sociálních službách na chráněném bydlení. Případné zájemce prosíme o zaslání svého CV do 31. 3. 2017 na e-mailovou adresu: zdenka.vesela@bona-ops.cz

Bližší informace naleznete v přiloženém dokumentu.

Recyklujme - podarujme

Blíží se Vánoce. Z toho důvodu se na Vás obracíme s prosbou o pomoc. Mnozí naši klienti postrádají na zimu základní kousky ve svém šatníku.

Proto: máte-li oblečení, obuv a další doplňky, které chcete ze svého šatníku vyřadit (především pánské, ale i dámské), velmi rádi je uvítáme u nás v kanceláři.

Co se následně s věcmi stane? Rozdáme je zdarma našim klientům, kteří se jim mooooc potěší.

 

Změna kontaktů na příjmové pracovníky

Upozorňujeme zájemce o služby společnosti BONA, o.p.s. na následující personální změny příjmových pracovníků:

Půlrok s HESTIA, Vodafone Česká republika a Nadací Vodafone

U příležitosti letošního týdne pro duševní zdraví bychom se s Vámi rádi podělili o zkušenosti s tím, jak mohou lidé z byznysu podporovat neziskový sektor a přímo osoby se zdravotním znevýhodněním. Třeba se nám tak podaří inspirovat další firmy a neziskovky.

Skupina pro rodiče v srpnu nebude

Oznamujeme všem zájemcům a frekventantům skupiny pro rodiče a blízké osoby lidí s duševním onemocněním, že v průběhu měsíce srpna jsou setkávání z důvodu dovolených zrušeny. Omlouváme se za případné komplikace a těšíme se na setkání opět v září.

Team terapeutů BONA, o.p.s.

Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku