Novinky

BONA, o.p.s. v Divoké kartě Rok jinak! Hlasujte pro nás!

V Projektu Nadace Vodafone Rok Jinak! jsme se dostali do tzv. Divoké karty. Naše organizace může získat manažerku pro PR, marketing a podporu prodeje. Podpořte BONA, o.p.s. svým hlasem pro zefektivnění našich služeb.  

Podpořte Annu Schlindenbuch a BONA, o.p.s. !

Stačí kliknout na link http://rokjinak.cz/divoka-karta, zadejte telefonní číslo a opište kód z SMS, která vám dorazí. Hlasování probíhá do 28.10.2014.

Benefiční koncert pro BONA, o.p.s.

Srdečně vás zveme na veřejný benefiční koncert Bar´s Brother pro BONA, o.p.s., který se uskuteční v rámci oslav 15. výročí fungování naší organizace dne 24.10. 2014 ve 20:30 v Divadle Za plotem v Psychiatrické nemocnici Bohnice.

Pojďte s námi slavit !

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ U příležitosti oslav 15. letokruhu naší organizace BONA, o.p.s.

 Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří!

U příležitosti oslav 15. letokruhu naší organizace BONA, o.p.s. se bude v pátek 24.10. 2014 od 12 do 16 hodin konat den otevřených dveří na všech našich chráněných bydleních a chráněných pracovištích.

V každou celou hodinu (ve 12, 13, 14 a 15 hodin) jsme si pro Vás připravili komentované prohlídky na třech různých místech:

- Chráněné bydlení Vila Jitka a Kocourkov (start: U Draháně 163)

- chráněná bydlení 180 a 200 a sídlo Technických služeb (start: Pod Čimickým hájem 180)

- obchůdek Dvojí svět (Žitná 23)

Bona vyráběla tašky pro ýbr-kýbl

Tašky na nadcházející ÝBRKÝBL (https://www.facebook.com/ybrkybl) natiskla naše chráněná textilní dílna. Jsou určeny pro všechny, kdo nakoupí na bazaru ÝBRKÝBL nad 500 Kč. Více o organizaci na http://www.ybrkybl.cz/.

"ÝBRKÝBL je fashion bazáč s oblečením a módními doplňky, země zaslíbená pro všechny, kdo mají vkus a nebojí se ho použít!"

svatební šaty z naší textilní dílny

BONA o.p.s. má textilní dílnu, kde se šijí také věci vyjímečné - jako např. svatební šaty.  Fotky v galerii to dokládají !!

Nynější majitelka a budoucí byla s výsledkem velmi spokojená a slíbila doporučení naší dílny svým známým. 

Přejeme šťastné manželství a dalším zájemcům - snoubencům jsou dveře dílny otevřené.

ukázky techniky Tiffany - naše kurzy začínají: 5.6., 18.9. a 6.11. 2014

 

 

Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku