Kurzy Tiffany vitráže
Vyrábíme krásné Tiffany vitráže a rádi bychom tuhle úžasnou techniku naučili i Vás.
Jak kurz probíhá
https://www.bona-ops.cz/files/workshop.png
Kurz je jednodenní, během 8 hodin si osvojíte základní techniku Tiffany vitráží pod vedením zkušených lektorů a lektorek.
Na začátku vás seznámíme s teoretickými a praktickými zásadami. Poté se vrhneme na tvoření. Většinu času na kurzu strávíte právě tvorbou a přímo v praxi se tak naučíte, jak vyrobit Tiffany vitráž.
Na kurzu se naučíte vše pro to, abyste poté mohli již samostatně tvořit. Zasvětíme Vás do výběru a nákupu materiálů, ukážeme vám, jak se sklo řeže, brousí a pájí. Vyrobíte si 3 vitráže v podobě andílka a dalších našich návrhů, či dle vlastní fantazie.
K dispozici je veškeré vybavení v podobě kleští, nožů, brusky i pájek a také nepřeberné množství barevného skla, které je v ceně kurzu. Poradíme Vám také, jak si vybavit domácí dílnu.
Náš kurz vedou profíci, kteří jsou zároveň zaměstnanci a zaměstnankyně chráněného pracoviště. U nás se tak nejen naučíte vyrábět vitráže, ale zároveň podpoříte chráněnou dílnu, která dává práci lidem s duševním onemocněním.
Pro představu o tom, co tato technika nabízí, se můžete podívat na náš fler.
Praktické info
Kurzy probíhají v prostorách naší sklářské dílny v ulici U Pazderek 265/22 , Praha 8. V ceně kurzu je započítáno 8 hodin tvorby, materiál a ochranné pomůcky. Dle náročnosti zpracování si většina účastníků a účastnic kurzu odnese průměrně 2 - 4 výrobky.
Aktuálně vypsané kurzy
Přihlášky a další informace
Lucie Kroupová
E: lucie.kroupova@bona-ops.cz
T: +420 730 578 299
A: U Pazderek 265/22
181 00 Praha 8 – Bohnice
BONA o.p.s. - Již více než dvacet let poskytujeme odbornou pomoc a podporu lidem se zkušeností s duševním onemocněním i jejich blízkým a s úspěchem usilujeme o to, aby mohli žít co nejkvalitnější život.
Kontakty
A: Pod Čimickým hájem 177/1
181 08 Praha 8
T: +420 283 853 163
E: info@bona-ops.cz