Kurzy Tiffany vitráže

Vyrábíme krásné Tiffany vitráže a rádi bychom tuhle úžasnou techniku naučili i Vás. 

Jak kurz probíhá

https://www.bona-ops.cz/files/workshop.png


Kurz je jednodenní, během 8 hodin si osvojíte základní techniku Tiffany vitráží pod vedením zkušených lektorů a lektorek. 

Na začátku vás seznámíme s teoretickými a praktickými zásadami. Poté se vrhneme na tvoření. Většinu času na kurzu strávíte právě tvorbou a přímo v praxi se tak naučíte, jak vyrobit Tiffany vitráž. 

Na kurzu se naučíte vše pro to, abyste poté mohli již samostatně tvořit. Zasvětíme Vás do výběru a nákupu materiálů, ukážeme vám, jak se sklo řeže, brousí a pájí. Vyrobíte si 3 vitráže v podobě andílka a dalších našich návrhů, či dle vlastní fantazie.

K dispozici je veškeré vybavení v podobě kleští, nožů, brusky i pájek a také nepřeberné množství barevného skla, které je v ceně kurzu. Poradíme Vám také, jak si vybavit domácí dílnu.

Náš kurz vedou profíci, kteří jsou zároveň zaměstnanci a zaměstnankyně chráněného pracoviště. U nás se tak nejen naučíte vyrábět vitráže, ale zároveň podpoříte chráněnou dílnu, která dává práci lidem s duševním onemocněním.

Pro představu o tom, co tato technika nabízí, se můžete podívat na náš fler.

Praktické info

Kurzy probíhají v prostorách naší sklářské dílny v ulici U Pazderek 265/22 , Praha 8.  V ceně kurzu je započítáno 8 hodin tvorby, materiál a ochranné pomůcky. Dle náročnosti zpracování si většina účastníků a účastnic kurzu odnese průměrně 2 - 4 výrobky. 

Aktuálně vypsané kurzy

SOBOTA 9. 9. 2023 - 10:00-18:00

Přihlášky a další informace

Lucie Kroupová
E:     lucie.kroupova@bona-ops.cz
T:     +420 730 578 299
A:     U Pazderek 265/22
         181 00 Praha  8 – Bohnice 

BONA o.p.s. - Již více než dvacet let poskytujeme odbornou pomoc a podporu lidem se zkušeností s duševním onemocněním i jejich blízkým a s úspěchem usilujeme o to, aby mohli žít co nejkvalitnější život.

Kontakty
A:     Pod Čimickým hájem 177/1
         181 08 Praha 8
T:     +420 283 853 163
E:     info@bona-ops.cz

Podrobné kontakty