Novinky

COVID-19 - spolu to zvládneme!

Všem zaměstnancům BONA, o.p.s., včetně zaměstnanců OZP, chceme tímto poděkovat za snahu, úsilí a výdrž, se kterou zvládají současnou situaci a zapojují se do všeho, co je aktuálně potřeba. Tím myslíme šití roušek pro klienty a zaměstnance BONA, o.p.s.

Provoz prádelny od 16. 3. 2020

Rádi bychom vám oznámili, že od pondělí 16. 3. 2020 má prádelna BONA omezenou otevírací dobu a od 1. 4. pak bude provozovna na Čimické uzavřena. Stěhujeme se do nových prostor v Karlíně. Naše prádelenské služby však budete moci využívat dále, o detailech vás budeme informovat.  

Vítejte doma...

Díky podpoře ze strany Magistrátu hl. města Prahy, radního pro oblast bydlení Adama Zábranského, zaměstnanců Odboru bytového fondu a velkému úsilí našich sociálních pracovnic Terky Pauknerové, Blanky Petrákové a mnoha dalších se podařilo zabydlet první 2 lidi, které celoživotní zápas s duševní nemocí na nějaký čas vyhnal až na ulici. Jsme za obě paní vděční, že nyní mohou s naší podporou získat opět pevnou půdu pod nohama a domov, který spousta šťastnějších z nás vnímá jako samozřejmost.

Truhlárna Hobline se účastní akceleračního programu IMPACT FIRST

Naši truhlárnu Hobline vybrali do akceleračního programu pro společensky prospěšné projekty Impact First, který realizuje pražský Impact Hub.

Babí hra na 30. ročníku Babího léta


Jak může probíhat rehabilitace lidí s duševním onemocněním bylo možné vyzkoušet si opět v rámci festivalu Babí léto. Děti se během hry seznámily s různými technikami - arteterapie, nácviky kognitivních funkcí, pracovních dovedností nebo dalšími formami aktivního odpočinku. Letos se desátého ročníku hry zúčastnilo kolem 290 dětí a my děkujeme Nadaci BONA za finanční podporu při zajištění akce a organizátorům festivalu, že jsme se mohli i letos na přípravě Babí hry podílet.

Jaký byl první ročník Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové?


O tom, jaká byla atmosféra na charitativní akci Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové, se můžete přesvědčit také na našich fotkách. Na akci jsme jako jedna z organizací měli prezentační a prodejní stánek s výrobky našich chráněných pracovišť a zároveň jste si s námi mohli popovídat o tématech spojených s duševním zdravím.

Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku