Novinky

Hledáme vedoucího soc. pracovníka/ci do textilní dílny

Hledáme vedoucího sociálního pracovníka do komunitního centra JEDNA BEDNA. Více informací naleznete ZDE.

Hledáme vedoucího terapeuta chráněného bydlení

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici vedoucího terapeuta na chráněném bydlení. Prosíme zájemce, aby posílali své životopisy a motivační dopisy nejpozději do 23. 6. 2017 na adresu iva.hejzlova@bona-ops.cz. Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Tým BONA, o.p.s.

Hledáme terapeuta sociální služby Podpora samostatného bydlení

Hledáme terapeuta sociální služby Podpora samostatného bydlení. V případě zájmu nám pošlete svůj životopis a motivační dopis na adresu sona.valentova@bona-ops.cz. Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Tým BONA, o.p.s.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici TERAPEUT NA CHRÁNĚNÉM BYDLENÍ – SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici terapeuta na chráněném bydlení. Zájemcí, prosím, posílejte své životopisy a motivační dopisy do 20. 6. 2017 na adresu zdenka.vesela@bona-ops.cz. Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Tým BONA, o.p.s.

Hladáme šikovného vedoucího sociálního pracovníka

Hledáme vedoucího sociálního pracovníka. Více informací naleznete ZDE. Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nejpozději do 19. 6. 2017 na adresu: katerina.karaskova@bona-ops.cz. Tým BONA, o.p.s.

Dočasný STOP STAV pro přijímání zájemců do pořadníku služby PSB

Z důvodu velkého počtu zájemců o vstup do služby Podpora samostatného bydlení v společnosti BONA, o.p.s. vyhlašujeme do odvolání stop-stav pro přijímání nových uchazečů. 

Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku