Nenech si ujít Crazy Film Fest na HITHITu!

Co je Crazy Film Fest?

3 skvělé dny, 9 filmů a bohatý doprovodný program. Crazy FIlm Fest je festival, který se uskuteční 9. – 11. 10. 2015 v Řevnicích (Praha - Západ). Můžete se těšit na 9 filmů od klasiky v podobě Přeletu nad kukaččím hnízdem, přes norský „feel-good“ dokument o depresích až po islandský biják Anděl všehomíra. Každý film zasadíme do kontextu tím, že ho uvede jeden z předních českých odborníků na psychiatrii. A po filmu bude následovat workshop či beseda pro ty, kteří budou mít chuť se o tématu dozvědět více.

Chceme, aby ožilo celé město Řevnice, takže kromě filmových projekcí se můžete těšit na koncert legendárních United Heads, výstavu v neopakovatelném prostoru bývalého železničního skladu Galerie Sklad 13 a nebo divadelní představení Bohnické divadelní společnosti.

Co je HITHIT?

Hithit je platforma, která nám pomůže nasbírat dostatek financí na uskutečnění Crazy Film Festu, a to prodejem našich výrobků.

 

Bez vás to ale nepůjde!

Díky vaší pomoci zaplatíme titulkování, ozvučení, cestovné hostů a umělců, pronájem a tiskoviny.

 

Jak můžu pomoct?

Podívejte se na HITHIT, vyberte si dárek podle vašeho vkusu a přijeďte si užít filmovou atmosféru v krásném místě kousek od Prahy.

 

Podpořit můžete ZDE.

 

Proč to všechno děláme?

Chceme destigmatizovat a přispět k bourání předsudků, se kterými se setkávají lidé s duševním onemocněním.

 

... a ještě něco navíc

Do Řevnic se dostanete pohodlně z Prahy nebo Berouna během půlhodiny vlakem (2x do hodiny, ve špičce 4x) a od nádraží je to do kina i do dalších objektů pár kroků pěšky. Nabízí se také řada možností k občerstvení nebo naplnění žaludku...

 

Kdo HITHIT pořádá?

BONA, o.p.s. je nezisková organizace, která více než 15 let podporuje integraci osob s duševním onemocněním a vytváří podmínky v oblasti práce a bydlení pro handicapované občany.

Již 80 let je Kino Řevnice důležitým bodem na mapě kulturního života v oblasti. Kino provozované neziskovou organizaci Gong o.s. bylo v r. 2013 zdigitalizováno a disponuje kapacitou 225 míst.

O. s. Náruč provozuje stacionář v Dobřichovicích a sociální firmu Modrý domeček v Řevnicích. Jeho cílem je podpora vzdělání, vhodného pracovního uplatnění a samostatného života znevýhodněných spoluobčanů.

 

Více o Crazy Flim Festu na webových stránkách Kina Řevnice nebo na Facebooku.

Chci podpořit Crazy Film Fest.